Galeria - W świecie instrumentów
W świecie instrumentów - to pełne aktywności koncerty dla dzieci, wprowadzające Maluszki w świat muzyki klasycznej, a także etnicznej muzyki świata - world music. Dzieci będą miały okazję poznać, usłyszeć i zobaczyć na żywo smyczkowe instrumenty z całego świata - od staropolskich fideli kolanowych(fidel płocka i suka biłgorajska) po bułgarską gadułkę, indyjskie sarangi, izraelskie kemancze czy chińskie er-hu. Będzie także królowa klasycznych instrumentów - wiolonczela - nie tylko w rozmiarze dla dorosłych, lecz także w rozmiarze dla dzieci. Podczas spotkań Maluszki będą miały okazję poczuć się nie tylko jak na koncercie w Filharmonii , lecz także aktywnie uczestniczyć w spotkaniu poprzez możliwość spróbowania gry na tych instrumentach. Katarzyna Kamer ma w sobie...Pasję Rozwijania! Szczególnie małych dzieci, ale doświadczenie pokazuje że w każdym wieku można, a nawet warto zacząć swoją przygodę z graniem na wiolonczeli. Dowodem są liczni wspaniale grający rodzice oraz prowadzona przez nią Międzypokoleniowa Orkiestra Wiolonczelowa, która przynosi wszystkim mnóstwo radości i rewelacyjnego rozwoju. Katarzyna Kamer ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, m.in. w szkole muzycznej na Woli (ul. Tyszkiewicza) i Jest certyfikowanym nauczycielem III st. gry na wiolonczeli Metodą Suzuki. Jest dyplomowanym Menedżerem Kultury (UW) oraz Life Coachem (Collegium Civitas) - w swoim nauczaniu korzysta ze specjalizacji Music Coaching, pomaga odkrywać i rozwijać ukryte talenty :-) " Wiolonczela jest niezwykle różnorodnym instrumentem - można grać zarówno piękne melodie, jak i ciekawe akompaniamenty . Jej ciepłe, terapeutyczne brzmienie wpływa na nas kojąco, a pozycja gry jest naturalna i zdrowa. Nauka gry na wiolonczeli Metodą Suzuki rozwija wszechstronnie i procentuje we wszystkich dziedzinach życia.
galeriagaleriagaleria
galeriagaleria