Ogłoszenia bieżące
autor: Chata Eko Skrzata, data publikacji: Sobota, 17 lutego 2018 r.
     Zapraszamy rodziców do czynnego udziału w  cyklicznych zajęciach  "Poznajemy zawody", oraz "W świecie instrumentów", namawiamy do przedstawienia i omówienia zawodu jaki wykonują, lub zaprezentowania dzieciom instrumentu na którym grają.

"Cała Polska czyta dzieciom" - zapraszamy rodziców do aktywnego uczestniczenia w czytaniu dzieciom. Osoby zainteresowane przeczytaniem bajki, wiersza z dzieciństwa, prosimy o zgłaszanie się.

Poniżej kilka bieżących kwestii dla rodziców naszych milusińskich:

Na pojawiające się pytania odnosnie godzin pracy placówki przypominamy, że pracujemy codziennie w godzinach 7:00 - 17:00.

Zwrot kosztów żywienia dokonywany jest za okres nieobecności dziecka zgłoszony przez rodziców. Nieobecność należy zgłosić najpóźniej do godz. 18-ej w dniu poprzedzającym nieobecność.

Każde dziecko powinno posiadać w szafeczce: dwa komplety ubranek na zmianę, kapcie oraz nakrycie głowy.

Rodzice dzieci nie uczęszczających do placówki z powodu choroby przed ponownym przyjściem proszeni są o okazanie zaświadczenia lekarskiego o zadowalajacym stanie zdrowia po przebytej chorobie

Dla przypomnienia - opłaty za pobyt dziecka w Chacie Eko Skrzata,  proszę dokonywać do 5-go każdego miesiąca.