Grupa żłobkowa
            Chata Małego Eko Skrzata to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo - wychowawczą dla dzieci od roku do trzech lat. Żłobek czynny jest od godziny 7:00 do godziny 18:00. Oferujemy pobyt całodniowy jak również kilkugodzinną opiekę nad dziećmi. Mieścimy się w domu jednorodzinnym z pięknym słonecznym ogrodem wyposażonym w zabawki. Zapewniamy przestronne, jasne i kolorowe sale zabaw. Wszystkie mebelki, zabawki, również te, które znajdują się w ogrodzie posiadają atesty bezpieczeństwa. Dla bezpieczeństwa dzieci wszystkie pomieszczenia, a także otoczenie domu zostały odpowiednio zaadaptowane.
       Chata Małego Eko Skrzata to miejsce, w którym profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmujemy się opieką nad dziećmi. To miejsce pełne radości, ciepła i uśmiechu, gdzie Wasze dzieci poczują domową atmosferę. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, uczymy zabawy w grupie, dzielenia się z innymi, uczymy umiejętności niezbędnych w życiu codziennym. Uczymy dzieci samodzielnego rozbierania się i ubierania, samodzielnego jedzenia przy stolikach, sprzątania zabawek po sobie, zasuwania krzesełek, mycia rączek, korzystania z nocniczka i toalety.
            Maluchy pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów, opiekunek dziecięcych i w kameralnej atmosferze mogą swobodnie się rozwijać i radośnie spędzać czas. W naszym żłobku pracują osoby, dla których praca z dziećmi jest ciągłym wyzwaniem i wielką satysfakcją.

Wyprawka
Każde z naszych dzieci posiada własny leżaczek z pościelą, szafeczkę na ubrania, ręczniczek, śliniaki, kubeczek, pastę, szczoteczkę.

Rodziców prosimy o dostarczenie:
  • bluzeczki 2 sztuki,
  • spodenki lub spódniczkę,
  • podkoszulki 2 sztuki,
  • majteczki,
  • piżamkę,
  • opakowanie pieluszek,
  • chusteczki nawilżone
  • krem do pielęgnacji,
  • smoczek, butelka,
Wszystkie wymienione wyżej rzeczy powinny być podpisane.